Цікаві статті

Особливості типології уроків інформатики

Урок здавна був об’єктом класифікації, але остаточно цю проблему не розв’язано, і в педагогіці
єдина типологія уроків відсутня.
Будь-який урок має свій зміст і свою структуру. Загальна дидактична структура уроку характеризується такими компонентами: 1) актуалізація попередніх знань і способів дій; 2) формування нових знань і способів дій; 3) застосування знань, тобто формування вмінь.

Методичний супровід курсу «Сходинки до інформатики»

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах введено пропедевтичний курс «Сходинки до інформатики», що розглядається як важливий інструмент, який сприяє успішному навчанню учнів, формуванню їх предметних та ключових компетентностей, усебічному розвитку дитини молодшого шкільного віку. Стаття висвітлює практичні аспекти викладання курсу «Сходинки до інформатики» на прикладі досвіду спеціалізованої школи розвитку І ступеня № 5 м. Сарни.

Актуальність, мета, завдання та структура навчальної дисципліни інформатика

Швидкий розвиток галузі інформаційних технологій веде до необхідності поглиблення змісту основного курсу інформатики та посилення його прикладної спрямованості. Інформатика на сьогоднішній день є одним із засобів формування не тільки освітнього, а й розвивального та інтелектуального потенціалу особистості. У процесі поглибленого вивчення інформатики основні завдання курсу суттєво розширюються і доповнюються, що зумовлено потребою виявлення та розвитку в учнів логічних здібностей, підготовки їх до участі в олімпіадних змаганнях та наукових дискусіях, формування в них стійкого інтересу до інформатики і пов’язаної з нею професійної діяльності, підготовки до навчання у вищих навчальних закладах.


Що читати сучасним дітям? 45 найкращих українських авторів

Українська дитяча література – досить багата та різноманітна, хоча з першого погляду так і не скажеш. У книгарнях можемо побачити засилля книг іноземних авторів і досить часто – російською мовою. А що ж для дітей писали українці?
Український контент підібрав перелік найкращих дитячих літераторів – класиків та сучасників, твори яких дійсно заслуговують на увагу! Тож – приємного читання…

Откуда берутся гении? Конструктора стараются, строят самолёт. А гений подходит, говорит,  — сломается здесь,  — и здесь ломается. Инженеры, математики сутками не спят, проводят расчёты, исписывают кучу страниц. Гений подходит, говорит,  — Нет, не правильно, должно получиться вот столько. Пересчитывают всё заново, находят ошибку и получают результат близкий к предсказанному. Физики всего мира в институтах, академиях, университетах проводят массу экспериментов, изводят кучу денег на дорогостоящее оборудование, стремясь получить новую крупицу знаний об окружающем мире. А гений сидит в патентном бюро и с помощью ручки и бумажки выводит формулы, переворачивающие представление о мироздании. Кто эти гении? Откуда они берутся? Может быть они инопланетяне какие-то?

Комментариев нет:

Отправить комментарий